08.Ekim.2022 12:00

Yayla Agro Gıda olarak kurulduğumuz günden bu yana Türkiye ve dünyada “daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek” misyonuyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sahip olduğumuz tevazu, yardımlaşmaya verdiğimiz önem, insana verdiğimiz değer ile tüm faaliyetlerimizde insanlık için çözüm üretme anlayışını temel yönetim unsurlarından biri olarak kabul ediyoruz.

 

Kurulduğumuz günden bu güne kadar toplum ve çevre için en iyi olanı, toplumun temel ihtiyaçlarını gözeterek belirlemeye özen gösteriyor, bu ihtiyaçları sağlamak amacıyla hareket ediyoruz. İhtiyaç duyan herkese her koşulda ulaşmayı, toplumsal kalkınmaya destek vermeyi ve  toplumun gerisinde hiç kimseyi bırakmadan  tüm sorumluluklarımızı yerine getirmeyi görev ediniyor ve Türkiye’de bir çok sivil toplum kuruluşu ile ortak çalışmaya önem veriyoruz. Türkiye’nin afet yönetimi ve uluslararası yardım kurumu AFAD,  Türkiye'deki en büyük insani yardım kuruluşlarından Türk Kızılay Derneği ve ICRC (Uluslararası Kızılhaç Komitesi) gibi önemli kuruluşlarla çalışarak içinde  yaşadığımız toplum için çözüm üretiyoruz.

 

Topluma değer katan,  toplumun her kesimine ulaşan  insan odaklı çözüm önerimiz ile   hareket etmeye özen göstererek Türkiye ve dünyada; Yardım tırlarımız, gıda  yardım pekentlerimiz, tadım araçlarımız ve sosyal sorumluluk  gönüllülerimiz ile ihtiyaç duyulan bölgede, ihtiyaç duyulan zamanda sorumluluklarımızı yerine getirmek, daha iyi ve sürdürülebilir bir dünya için  yenilikçi çözümler sunmak için  çalışıyoruz.