27.Ağustos.2022 12:00

Geleceğin Teminatı Gençlerin Yanındayız

Eğitime verdiğimiz destekle her yıl yüzlerce öğrenciye karşılıksız burs sağlayarak geleceğimizin teminatı gençlerin eğitimine katkıda bulunuyoruz.

Eğitimin uzun vadede toplumun her alanında olumlu dönüşüm yaratabilme gücüne olan inancımızla Yayla Agio Gıda içinde titizlikle yürüttüğümüz burs programıyla fırsat eşitlini gözeterek ihtiyaç sahibi ve başarılı gençlerin yanında yer allamayı önemsiyoruz. Bilim, tarih, sanat, spor dallarında başarılara koşan yüzlerce öğrenciyle birlikte yürüdüğümüz bu yolda yarının umudu gençler için hayata geçirdiğimiz projelerimize her gün bir yenisini daha eklemek için çalışıyoruz. Başarıları ile Türkiye ve Dünya’da adından gururla söz ettiren öğrencilerimiz ve sporcularımızla bir araya geliyor bu mutluluğu onlarla paylamaktan mutluluk duruyoruz.

 

Türkiye’nin her yerinde yüzlerce noktada gerçekleştirilen Üniversite etkinliklerinde yemek sponsorluğu üstlenerek öğrencilerle buluşuyoruz. Türkiye’nin geleceği olan binlerce Üniversite öğrencisi ile interaktif bir iletişim içinde yürüttüğümüz faaliyetlere lezzet katmanın yanında; Üniversite öğrencileri ile gerçekleştirdiğimiz güç birliği, sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya için sürdürülebilir kalkınma amaçları doğrultusunda çalışmalar yapmamıza olanak sağlıyor.  Sponsorluğunu üstlendiğimiz etkinliklerde Sürdürülebilir gıda politikaları, sürdürülebilir tarım seminerlerimiz ile farkındalık oluşturmak ve sorumlu bireyler yetiştirilmesine katkı sağlıyoruz.